menusearch
hidog.ir

آموزش و تربیت سگ1

جستجو
۱۴۰۰/۵/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
آموزش و تربیت سگ1
آموزش و تربیت سگ1

آموزش سگ

آموزش سگ فرآیندی دشوار و زمان بر است ولی زمانیکه تاثیر آن را در زندگی روزمره خود مشاهده می‌کنید متوجه خواهید شد که ارزش این همه انرژی و هزینه را داشته است. در اینجا ابتدا به شما توضیح می‌دهیم که چرا باید به آموزش سگ خود توجه کنیم و در ادامه منابع آموزشی رایگان و مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهیم.

آموزش سگ چیست؟ اولین گام را درست بردارید

به سلسله کارهایی که به منظور آموزش و یادگیری فرامین به سگ انجام میشود، آموزش سگ گفته میشود.

در بسیاری از کشور ها که نگهداری از سگ های خانگی و کار آزاد است آموزش سگ یا dog training به عنوان یک شغل و سرویس ارائه میشود. در حال حاضر بسیاری از مربیان سگ نیز در ایران برای آموزش سگ های پلیس, هلال احمر, درمانی در حوزه های موادیابی, زنده یابی, جستجو و درمان تالاسمی در این دسته فعالیت میکنند که همیارپت یکی از بهترین آموزش دهندگان و تربیت مربی است.

در نگاه اول دنیای سگ و آموزش آن یک فضای سطحی و پر از هیجان است ولی در نگاه تخصصی دنیایی است که ذره ذره آن چالش هایی را دارد. در دوره‌ی آموزش رایگان سگ با تمام وجود تجربیات تخصصی با سگ شخصی خودم از نژاد ژرمن شپرد به اسم تارا و سگ هایی از نژاد های پامرانین، پودل، اشپیتز، پیتبول، چاوچاو که شاگردانم برای تربیت و آموزش فرامین بوده اند را انتقال می‌دهم تا شما هم مثل صاحبین سگ های سلبریتی که در فضای مجازی ویدئو های دوست باوفای خود را انتشار میدهند، فعالیت خود را آغاز کنید.

آموزش سگ و تربیت سگ را از کجا شروع کنیم؟

اگر قصد آموزش حرفه ای و یا تربیت اصولی سگ را دارید کافیست تا در قدم اول شناخت کاملی ویژگی ها، خلق و خوی حیوانی، رفتار سگ با خانواده و زمان بندی رفتن به دستشویی و خوابیدن و غذا خوردن او را چند روزی زیر نظر بگیرید. شاید شما که در حال خواندن این مقاله هستید از رفتار های اشتباه، پارس کردن های الکی، واق زدن های پیاپی سگ خود خسته شده اید و دلیل این حجم از ناهنجاری او را نمیدانید. پس ما در اینجا به کمک یکی از بهترین مربی های تربیت سگ ایران به تمامی مشکلات و معضل های رفتاری سگ تان پاسخ خواهیم داد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر