menusearch
hidog.ir

آموزش سگ پامرانین

جستجو
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ سه شنبه
(3)
(0)
آموزش سگ پامرانین
آموزش سگ پامرانین

آموزش سگ پامرانین

آموزش سگ پامرانین

یک نژاد ریز جثه ای است و به همین دلیل بهترین سگ برای کسانی است که در آپارتمان زندگی می‌کنند، به خاطر کوچک بودن این نژاد که به کوچکترین سگ آپارتمانی دنیا هم معروف است. هم غذای کمی مصرف میکند و هم اینکه سر و صدای کمی نسبت به نژاد های دیگری دارد. ولی آموزش سگ پامرانین نسبت به دیگر سگ ها کمی متفاوت است که در این مطلب خدمت شما عرض خواهم کرد. برای آموزش سگ پامرانین اصولی را باید رعایت کرد که خدمت شما پت دوستان خواهم گفت

 

اصول ارتباط با سگ پامرانین

سگ پامرانین نسبت به جثه ای که دارد دارای اعتماد به نفس زیادی نسبت به دیگر نژادها دارد و این به خاطر اجداد باستانیش که بعنوان سگهای اسکیمویی مورد استفاده قرار میگرفتند به ارث برده است. سگ پامرانین یک سگ اصلاح نژاد شده است اولین گونه این سگ به پامرانین روباهی معروف بود که بعدها با اصلاح نژاد گونه ی پامرانین خرسی هم به نژاد پامرانین اضافه شد و از جذابیت بیشتری برخوارد شد و به همین علت در میان پت دوستان نژاد پامرانین خرسی بیشترین متقاضی را دارد. اما بعد، برای تربیت و آموزش اولیه سگ پامرانین مثل بیا و بشین و بمون و بخواب و دستشویی رفتن چندان مشکلی نخواهید داشت فقط باید سعی کنید که اصول ارتباط با سگ پامرانین را رعایت کنید آن اصول این است.

 

اصول اولیه و اساسی و مهم: سگ پامرانین به خاطر اعتماد به نفس زیاد اگر صاحبی داشته باشد که زیاد مورد نوازش و توجهش قرار بگیرد سریع آلفا میشود و اصلا به حرف صاحبش گوش نمیدهد و به همین خاطر باید در ارتباط با سگ پامرانین اعتدال را رعایت کنید نه زیاد نه کم در حد ایدئال به او توجه کنید.

 

برای مشاوره در زمینه آموزش و تربیت سگ پامرانین با این شماره تماس بگیرید:

09124040030 مهندس امامی

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر